CLOSE
CATEGORIES
  FILTERS

  Altunbilekler Sanal Market Sipariş

  Ankaralıları çağdaş perakendecilikle tanıştırmayı, şehrin tüketim kültürünü geliştirmeyi ve en iyiyi, mümkün olan en uygun fiyata sunmayı kendine görev edinen Altunbilekler ailesi, bir alışveriş geleneği yaratmak hedefiyle, eşit hisseli aile şirketini kurar ve yola koyulurlar.

  Bildik, sıradan bir süpermarket fikrinden yola çıkarak dev bir hizmet ağına dönüşen Altunbilekler için yeni fikirler, zaman içerisinde tüketim kültürünü geliştirme hedefini besleyen en önemli unsur haline gelmiştir. Uygun fiyata, güvenle tüketilebilecek ürünler üretme fikriyle bugün kendi et entegre tesislerinde ve Mirabelle markasıyla unlu mamuller üretim tesislerinde yüzlerce kişiye istihdam sağlamakta; Altunbilek Sofrası adıyla kurduğu restoran zincirlerinde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

  Altunbilekler olarak misyonumuz, diğer bir deyişle var olma nedenimiz; değişen tüketici beklentilerini ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmaktır.

  Ankara Online Marketiniz

  Artık ürünlerimize ek ücret ödemeden online olarak da ulaşabilir, marul.com® üzerinden sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi verdiğiniz zaman onaylama için sizinle iletişime geçiyoruz ve siparişinizi hazırlamaya başlıyoruz.

  Şubelerimize yakın bölgelerden vereceğiniz siparişler aynı gün içerisinde çalışanlarımız tarafından özenle hazırlanır, en kısa sürede adresinize teslim edilir. Teslimat kargo firmaları ile değil servis elemanlarımız tarafından gerçekleştirilir ve şahsınızdan hiçbir servis ücreti talep edilmez.

  Hesaplı Sanal Market Alışverişi

  Geniş ürün yelpazesine sahip olan marketimizden her türlü ihtiyacınızı şubemize kadar gelmeden internet üzerinden sipariş vererek temin edebilirsiniz.

  Dilerseniz marul.com® üzerinden aylık alışveriş listesi oluşturarak tek tıkla online market alışverişinizi her ay düzenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Siparişleriniz Kapınıza Gelsin

  Mahallenizdeki marketlere gidip ağır torbaları taşıma zahmeti olmadan ihtiyacınız olan ürünler özenle hazırlanıp evinize gelsin. Siz sadece siparişinizi verin ve gerisini bize bırakın.

  Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery
  • WireTransfer
  45 / 5.000 Çeviri sonuçları No market found matching the specified criteria.