CLOSE
(0) item(s)
You have no items in your shopping cart.
ALL CATEGORIES
  FILTERS
  Search

  Asfora Marketler Zinciri Kimdir?

  Asfora Ticari geçmişleri as çumralılar olarak 1984 yıllında perakende ve toptancı olarak ticari hayatına başlayıp; 2009 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Habib GÜNGÖR’ün öncülüğünde 4 kardeşin bir araya gelerek bir aile şirketi kurulmuştur. Perakende sektöründeki ihtiyacı görüp, 2009 yılında Konya’da ilk atılımını yaparak ilk mağazasını Karakayış’ta açmışlardır.

  Asfora, yurtiçi ve yurtdışındaki yenilikleri takip ederek, kalitesinden ödün vermeden daima değişime, gelişime açık bir yol izlemiştir. Hızla büyüyen Türkiye ekonomisine ve iş istihdamına katkıda bulunulmuş. İnsan hayatına ve sağlığına duyduğu saygı üzerine kurduğu, kalite anlayışının ışığında başlayan yolculuğunda emin adımlarla ilerlemiş, marka değerini artırmış ve KONYA’DA hizmet sektöründe kalıcı bir yer edinmiştir.

  konya asfora market şubesi

  Kurulduğu günden itibaren ürün çeşitliliğini sürekli iyileştiren ve bugün gıda, temizlik, zücaciye, şarküteri ve unlu mamulleri gruplarında toplam 12000 çeşit ürünü müşterisi ile buluşturan asfora, tüketime sunulan nihai ürüne kadar, gıda güvenliğini sağlamanın sorumluluğu ve bilinci ile hareket etmiştir.

  Asfora kendi ürün kalitesiyle birlikte müşterilerinin de yaşam kalitesini artırmayı bir sosyal sorumluluk olarak görmektedir.

  Kısaca; Asfora’da ürünlerin en iyisi seçilir, kalite sistemleri güvencesinde, güler yüzlü hizmet ile tüketime sunulur.

  Konya Online Market Alışverişi

  konya online market alışverişi

  Yıllardır market sektöründeki faaliyetlerimiz ile kazandığımız özgüven ve tecrübe ile artık marul.com® ile online sipariş almaya başlıyoruz. Konya Meram ve Selçuklu bölgelerinde online süpermarket alışverişinizi Asfora Marketlerimizden gerçekleştirin, siparişiniz kapınıza kadar gelsin.

  İnternetten verdiğiniz süpermarket siparişinizi aynı gün içinde servis araçlarımızla kapınıza kadar getiriyoruz. 75 TL ve üzeri alışverişinizi, sipariş verilmesinden hemen sonra hazırlamaya başlıyor ve ücretsiz bir şekilde kapınızda teslim ediyoruz. Kapıda nakit, kredi kartı ya da yemek kartları ödeme seçenekleri ile pratik bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Güleryüzlü personellerimiz ile kaliteli bir online market alışverişi deneyimini bizimle yaşayabilirsiniz.

  Kaliteli ve Cazip Fiyatlı Ürünler

  Yüzlerce kategori ve binlerce ürün yelpazesine sahip marketimiz, en kaliteli ve hesaplı ürünleri sizlere sunmaya devam ediyor. Cazip fiyatlı seçeneklerimiz ile kasap, şarküteri, manav ve süt ürünleri reyonlarımızdan her türden market ihtiyacınızı kolaylıkla temin edebilirsiniz.

  Müşteri panelinizden alışveriş listenizi kaydederek, aylık siparişlerinizi tek tıkla pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her seferinde ürün seçimleri ile vakit kaybetmezsiniz. Personellerimiz listenizdeki ürünleri, sipariş sonrası özenle seçerek sizin için hazır hale getireceklerdir.

  keyifli ve hesaplı alışveriş

  Hemen "Alışverişe Başla" seçeneğini tıklayarak Konya Meram ve Selçuklu şubelerimizden online siparişinizi internetten kolaylıkla verebilirsiniz.


  Keyifli Alışverişler

  Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

  Konya -

  Meram

  Service Area

  abdülaziz mahallesi alavardı mahallesi kalfalar mahallesi hasanköy mahallesi i̇nlice mahallesi kozağaç mahallesi ladikli mahallesi mehmet vehbi mahallesi pamukcu mahallesi yenice mahallesi

  Working Hours

  09:00 - 20:00

  Min Order Total Amount

  75.00
  Konya -
  Meram

  Konya -

  Selçuklu

  Service Area

  akademi mahallesi bedir mahallesi çaltı mahallesi erenköy mahallesi i̇hsaniye mahallesi sakarya mahallesi selçuk mahallesi beyhekim mahallesi çandır mahallesi dağdere mahallesi

  Working Hours

  09:00 - 20:00

  Min Order Total Amount

  75.00
  Konya -
  Selçuklu