FILTERS
Search

Bahçeli Gıda Kimdir?

Yılmaz Öndemir, Sait Öndemir ve Tuncer Dalgıç 1961 yılında sebze ve meyve toptancılığı ile başlayan esnaflık hayatlarını 1997’de Bahçeli Gıda A.Ş. iç ve dış ticareti kurarak devam ettirmişlerdir.

Manav Reyonu

Antalya Şubemizden aracısız olarak aldığımız ve yetiştirdiğimiz ürünler tüm kontrolleri yapıldıktan sonra Bahçeli Gıda Market şubelerinden ve marul.com üzerinden sizlere en iyi şekilde sunulur.

Kasap Reyonu

Anlaşmalı olan çiftliklerden tüm kontrolleri yapılmış dana ve kuzular seçilir. Et işleme tesislerinde işlem gördükten sonra soğuk hava zinciri bozulmadan marketlerimize gelir. Uzman satış ekibi ve kasaplarımızla et ürünleri en iyi şekilde sunulur.

Şarküteri Reyonu

Türkiye genelinde bilinen markalarla anlaşmış olduğumuzdan gönül rahatlığı ile ürünlerimizi tüketebilirsiniz.

Bahçeli Gıda, kurulduğu günden bu yana kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Çorum'da Online Süpermarketiniz

Bahçeli Gıda ürünlerine artık marul.com® üzerinden de kolayca ulaşabilirsiniz. Siparişinizi verdiğiniz zaman telefon numaranız üzerinden onaylama için sizinle iletişime geçiyoruz ve sonrasında siparişlerinizi hazırlamaya başlıyoruz.

Minimum sipariş tutarı ve üzeri alışverişlerinizde online siparişleriniz servis elemanlarımız tarafından sizlere teslim edilir. Ödemeyi kredi kartı kullanarak ve ya kapıda nakit ödeme şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz marketten teslim al seçeneğini işaretleyerek hazırlanan ürünleri şubemizden alabilirsiniz.

Cazip Fiyata Taze ve Kaliteli Ürünler

Taze ve kaliteli ürünlerimize fiyat farkı olmaksızın internetten ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sistem üzerinden aylık alışveriş listesi oluşturabilir hiç yorulmadan tek tıkla aylık siparişinizi verebilirsiniz. Kasap, şarküteri, manav reyonlarımızdan her türden market ihtiyacınızı kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Evinize Ücretsiz Teslimat

Online alışverişin hayatımızın bir parçası haline gelmeye başladığı çağımızda, biz de Bahçeli Gıda olarak mahallenizdeki markete gitmeye gerek kalmadan, Çorum – Merkez bölgesindeki alışverişlerinizi daha cazip hale getirmeyi amaçlıyoruz. İhtiyacınız olan ürünlere ulaşmak artık çok kolay. Tek tıkla siparişinizi verebilir ve aynı gün içinde ek ücret ödemeden teslim alabilirsiniz.

Sistemimiz şuan entegrasyon aşamasındadır. 2018 Nisan ayı itibariyle marul.com® platformu üzerinden, kolayca online siparişinizi marketimizden verebilirsiniz.


Keyifli alışverişler dileriz.

Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

Çorum -

Merkez

Service Area

merkez tum mahalleler

Working Hours

12:00 - 19:00

Min Order Total Amount

75.00
Çorum -
Merkez