CLOSE
CATEGORIES
  FILTERS

  Balmar Marketler Zinciri Kimdir?

  Yıllardır Bilecik, Bozüyük bölgesinde faaliyet gösteren marketimiz, siz değerli müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

  Kuruluşumuzdan beri müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak hedefleyen firmamız, tüm Bilecik bölgelerine hizmet noktaları açmayı amaçlamaktadır.

  En kaliteli ve ekonomik ürünleri cazip fiyat seçenekleri ile marketimizde bulabilirsiniz. Bilecik ve Bozüyük’te keyifli, güler yüzlü bir süpermarket alışveriş hizmeti için sizleri de marketimizden online alışveriş yapmaya bekliyoruz.

  Bilecik - Bozüyük Online Market Alışverişi

  marul.com® üzerinden artık online market alışverişini de bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Şubemize kadar gelmeden online siparişinizi Balmar Market’ten verebilirsiniz. Raf fiyatı ile aynı, cazip fiyatlı ürünlere kolay bir şekilde sahip olun.

  Kapıda ödeme seçeneğiyle kredi kartı veya nakit olarak kapınızda ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizi kapınızda teslim alırsınız, dilerseniz marketten teslim al seçeneğini seçerek siparişinizi market şubemizden teslim alırsınız.

  Siparişinizi verdiğiniz zaman onaylama için hemen telefon numaranız üzerinden sizinle iletişime geçiyoruz ve sizin için siparişinizi hazır hale getirmeye başlıyoruz. 50 tl ve üzeri yaptığınız siparişlerinizde ücretsiz servis imkânı sağlıyoruz, aynı gün içinde teslim ediyoruz.

  En Taze ve Kaliteli Ürün Seçenekleri

  Taze ve kaliteli meyve ve sebzeyi temin etmek zor iştir. Online siparişinizi oluşturduğunuzda biz sizler için özenle ürün seçimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Meyve & Sebze, Süt & kahvaltılık, genel gıda, unlu mamül & tatlı, et & balık, içecek, atıştırmalık, dondurulmuş gıda, bebek & anne ürünleri, temizlik ve kişisel bakım ürünleri, ev gereçleri, evcil hayvan ürünleri, gazete & dergi vb. gibi daha onlarca kategorideki binlerce ürün yelpazesi ile her türlü süpermarket ihtiyaçlarınızı Balmar Market olarak biz karşılıyoruz.

  Dilerseniz alışverişinizi, sistem üzerinden aylık alışveriş listenizi oluşturarak, tek tıkla -her ay sürekli tekrar uğraşmadan- kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Her ay sadece bir tık ile bir dakika içerisinde online market alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşin geri kalan kısmını bize bırakırsınız.

  Online Alışveriş Dönemi

  Her sektörün sanal dünyada yer almaya başladığı çağımızda, biz de Balmar Marketler Zinciri olarak, mahallenizdeki market veya süpermarkete gitmeye gerek kalmadan, Bilecik – Bozüyük bölgesindeki süpermarket alışverişinizi en kolay ve cazip hale getirmeyi amaçlıyoruz.

  Şuan itibariyle sadece Bilecik ve Bozüyük bölgesine hizmet verebilmekteyiz. Ürün gönderimlerini kendi servis ve çalışanlarımızla sağladığımız için kargoyla sipariş gönderimi yapamıyoruz. Bu ekonomik ve cazip fiyatlara tüm şehirlerden ulaşmak isteseniz de bunu şuan gerçekleştiremiyoruz :)

  Bilecik’te sürekli kendini geliştiren, kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet için siz de bizleri ziyaret edip kolayca alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışan firmamızla, online siparişinizi oluşturabilir, kapınızda rahatça kredi kartı veya nakit olarak ödemenizi gerçekleştirerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.


  Keyifli alışverişler dileriz

  Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

  Bilecik -

  Merkez

  Service Area

  Tüm Mahalleler

  Working Hours

  09:00- 21:00

  Min Order Total Amount

  75.00
  Bilecik -
  Merkez