CLOSE
(0) item(s)
You have no items in your shopping cart.
ALL CATEGORIES
  FILTERS
  Search

  Demir Market Kimdir?

  DMR Market perakende sektöründe ticaret yapan, yerel piyasada öncü ve Tekirdağ’ın önemli bir kurumsal markasıdır.

  DMR Market, kendi iş modelini; geliştirdiği stratejiler doğrultusunda, faaliyet gösterdiği şubeler ile perakendecilik standartlarını yukarı çekecek müşteri memnuniyeti anlayışı ile sürdürülebilir kalite, saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzerine yapılandırır. DMR Gıda bu stratejilerinin gerçekleştirilmesinde rekabet avantajı yaratacak insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmeyi ve kurumsal ilkeler doğrultusunda uygulamayı hedefler.

  Tekirdağ’da Online Marketiniz

  DMR Market, sanal alışverişin gelişmesiyle beraber marul.com® üzerinden sipariş alımı gerçekleştirmektedir. Aşağıda bulunan Alışverişe Başla butonuna tıklayarak online alışverişe başlayabilirsiniz.

  Online market siparişinizi verdikten sonra DMR Gıda sizinle irtibata geçecektir. Onay sonrasında ise siparişiniz özenle hazırlanacaktır. Aynı gün içerisinde servis elemanlarımız tarafından adresinize teslim edilecektir.

  İhtiyacınız olan ürünlere ulaşmak işte bu kadar kolay. Siz siparişinizi verin biz hazırlayıp evinize getirelim. Kapıda ödeme seçeneğiyle ister nakit ister kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirdiğinizde yorulmadan alışverişinizi tamamlamış olacaksınız.

  Marketiniz Evinize Gelsin

  Adresiniz servis bölgelerimizde ise marul.com® üzerinden vereceğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde servis elemanlarımız tarafından adresinize teslim edilir. Teslimat marketimizin kendi servis elemanları tarafından hiçbir servis ücreti olmadan gerçekleştirilir.

  Siz sadece internetten sipariş verin, biz ücret farkı olmadan adresinize getirelim. Ödemeyi kapıda ister nakit isterseniz kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

  Eğer siparişlerinizi marketimizden alacaksanız ve ürünlerinizin siz gelmeden önce hazırlanmasını istiyorsanız sipariş verirken marketten teslim al seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

  Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

  Tekirdağ -

  Merkez

  Service Area

  Suleymanpasa Merkez Mahalleleri yeni mahalle listesi girilecek site rezidans isimleri girilebilir SAVOY REZIDANS MIN 60 TL

  Working Hours

  09:00 - 20:00

  Min Order Total Amount

  50.00
  Tekirdağ -
  Merkez

  Tekirdağ -

  Çerkezköy

  Service Area

  tum mahalleler

  Working Hours

  09:00 - 20:00

  Min Order Total Amount

  75.00
  Tekirdağ -
  Çerkezköy