CLOSE
(0) item(s)
You have no items in your shopping cart.
ALL CATEGORIES
  FILTERS
  Search

  Devmar Market Kimdir?

  Devmar yerel bir perakende markası olarak, organize ve modern bir anlayışla, üretici ve müşterilere kaliteli hizmet vermek için 2003 yılında kuruldu. Zaman içinde gelişime açık, yenilikçi yaklaşımıyla nitelikli insan, yeni teknoloji, yönetim stratejileri ve planlı büyük hedefleri ile büyümeyi ilke edindi. Devmar, yerel bir marka kimliği ile, ülkemizin tarım ve sanayi üretim planlamasında, müşteri taleplerini olgunlaştırmak adına bilirkişi rolünü 15 yıldır üstlenmiş modern bir perakende markası haline geldi.

  Organize perakendenin gelişmesi, kayıtlı ve kurallı çalışması için Devmar hep öncü oldu. Böylece sektörde toplam kalitenin gelişmesine de katkı sağladı.

  Merkezi İstanbul, Bayrampaşa’da bulunan Devmar, bir aile şirketi olup 2 ortaklı bir yapıdan oluşmaktadır. %100 Türk sermayesiyle Devmar, bugün yılda 4 milyonun üzerinde müşteriye satış hizmeti vermektedir.

  Devmar, kurulduğu ilk günden itibaren örnek sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirmektedir. Eğitime ve öğrencilere verilen destekler, çevre duyarlılığı, sağlıklı yaşam ve ülke sporunun gelişmesi için yapılan katkılar, kurumsal sosyal sorumluluğa örnek teşkil etmektedir. Devmar, hizmet verdiği bölgelerde tespit edilen toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda kurguladığı sosyal sorumluluk projelerini sonuçlanana kadar takip etmektedir. Müşteri memnuniyetine odaklanan Devmar, belirlediği sosyal sorumluluk çalışmaları ile beraber tüm projelerinde yenilikçilik, verimlilik, liderlik, duyarlılık ve güvenilirlik ilkelerine son derece önem vererek marka algısını yönetmektedir.

  Devmar ürünlerine ulaşmak için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

  İstanbul’da Online Market Alışverişi

  Ürünlerimize artık marul.com® üzerinden de kolayca ulaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan Alışverişe Başla butonuna tıklayarak hemen alışverişinize başlayabilir, sepetinize eklediğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz.

  Siz siparişinizi verdiğinizde marketimiz sizinle onay için iletişime geçecek ve şubelerimize yakın bölgelerden vereceğiniz siparişler aynı gün içerisinde çalışanlarımız tarafından özenle hazırlanıp, en kısa sürede adresinize teslim edilecektir. Teslimat kargo firmaları ile değil marketimizin kendi servis elemanları tarafından gerçekleştirilir ve şahsınızdan hiçbir servis ücreti talep edilmez.

  Kaliteli & Cazip Fiyatlı Ürünler

  Taze ve kaliteli ürünlerimize internetten ulaşmak marul.com® üzerinden vereceğiniz siparişle artık çok kolay. Siz hiç yorulmadan siparişinizi veriyorsunuz biz raftan alıp kalite ve fiyat farkı olmaksızın aynı gün içinde evinize teslim ediyoruz. En kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizi bulmak için reyonlarda vakit harcamaya gerek kalmadan istediğiniz ürünü sistemden kolayca bulabilirsiniz.

  Dilerseniz sistem üzerinden aylık alışveriş listesi oluşturabilir, hiç yorulmadan tek tıkla aylık siparişinizi verebilirsiniz. Her türlü market ihtiyaçlarınızı evinizde otururken temin edebilirsiniz.

  Adresinize Ücretsiz Teslimat

  Online alışverişin hayatımızın bir parçası haline gelmeye başladığı çağımızda, biz de Devmar Gıda olarak şubelerimize kadar gelmenize gerek kalmadan, servis bölgelerimizde bulunan adreslerinizde alışverişlerinizi daha kolay hale getirmeyi amaçlıyoruz.

  İhtiyacınız olan ürünlere ulaşmak artık çok kolay. Tek tıkla siparişinizi verebilir ve aynı gün içinde ek ücret ödemeden kapınızda teslim alabilirsiniz.

  Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

  İstanbul -

  Bayrampaşa

  Service Area

  Kartaltepe mah Yildirim Mah Kocatepe Mah Muratpasa Mah

  Working Hours

  09:30 - 20:00

  Min Order Total Amount

  60.00
  İstanbul -
  Bayrampaşa

  İstanbul -

  Zeytinburnu

  Service Area

  Sümer Mah Nuripaşa Mah Yeşiltepe Mah Veliefendi Mah Yenidoğan Mah

  Working Hours

  09:30 - 20:00

  Min Order Total Amount

  60.00
  İstanbul -
  Zeytinburnu