CLOSE
(0) item(s)
You have no items in your shopping cart.
ALL CATEGORIES
  FILTERS
  Search

  Efe Gross Kimdir?

  Baba mesleği olan semt pazarcılığı işlerini yürütürken, 2006 yılında Kayseri Karacaoğlu mahallesinde bir göz odadan ibaret bir yeri kiralayarak ilk bakkal dükkanını açtık. Yürüttüğümüz dürüst ve ahlaklı ticaret yapımız ile kısa sürede müşterilerimiz tarafından sevilmeye ve tutulmaya başladık.

  İşlerin gelişmesiyle, kiraladığımız yerin yanındaki dükkanı da bakkal dükkanına dahil ederek bu günkü Karacaoğlu Şubemizi oluşturduk.

  Müşterilerimizin desteği ile geldiğimiz noktada, müşterilerimize daha hesaplı ve kaliteli ürün sunmak amacıyla 2016 Nisan ayında da Efe Gross'u kurarak sürekli değişim ve gelişim ile çağa ayak uydurmaya çalışıyor, en başta olduğu gibi ilkeli, dürüst ve ahlaklı ticaret ile prensiplerimizden taviz vermeden, Allah'ın, çalışanlarımızın ve halkımızın desteği ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

  Kayseri'deki Online Marketiniz

  Yıllardır süregelen tecrübemiz ile artık marul.com® platformundaki online şubemiz ile siz değerli müşterilerimize Kayseri'de internetten market siparişinizi kolayca yapabilmenize yardımcı oluyoruz. Bir tıkla süpermarket siparişinizi kapınıza kadar getirelim, siz keyfinize bakın.

  Dilerseniz "mağazadan teslim al" seçeneğini seçerek siparişinizi market şubemizden teslim alabilirsiniz. Siparişinizi sistem üzerinden verdiğiniz anda market çalışanlarımız sizi sipariş onayı için arayacaklardır. Sipariş onayı sonrası alışverişiniz hemen özenle hazırlanır ve servis araçlarımız ile kapınıza kadar ücretsiz bir şekilde getirilir. Dilerseniz kapıda nakit veya kredi kartı ile kolayca ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Güleryüzlü Hizmet, Cazip Fiyatlar

  Kayseri'nin hesaplı ve cazip fiyatlı ürünlerinin tek adresi Efe Gross ile alışverişin keyfini sürün. Ekonomik fiyatlar ile güler yüzlü bir hizmet için hemen üyeliğinizi açabilir, Talas, Hacılar ve Melikgazi ilçelerinde hizmet verdiğimiz bölgelerde bulunan adresinize anında bizden sipariş talebinizi oluşturabilirsiniz.


  Keyifli alışverişler dileriz

  Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

  Kayseri -

  Talas

  Service Area

  alaybeyli başakpınar endürlük mahallesi han mahallesi kepez belediye kiçiköy mahallesi mevlana mahallesi yukarı mahallesi

  Working Hours

  09:00 - 20:00

  Min Order Total Amount

  75.00
  Kayseri -
  Talas

  Kayseri -

  Hacılar

  Service Area

  akdam mahallesi akyazı mahallesi aşağı mahallesi erciyes mahallesi orta mahallesi yediağaç mahallesi yeni mahallesi yukarı mahallesi

  Working Hours

  09:00 - 20:00

  Min Order Total Amount

  75.00
  Kayseri -
  Hacılar

  Kayseri -

  Melikgazi

  Service Area

  19mayıs mahallesi 30ağustos mahallesi alpaslan mahallesi anafartalar mahallesi bağpınar mahallesi becen mahallesi eğribucak mahallesi camikebir mahallesi fatih mahallesi güney mahallesi

  Working Hours

  09:00 - 20:00

  Min Order Total Amount

  75.00
  Kayseri -
  Melikgazi