CLOSE
(0) item(s)
You have no items in your shopping cart.
ALL CATEGORIES
  FILTERS
  Search

  Girginler Market Kimdir?

  Girginler Market ilk mağazasını 1998 yılında Manisa’nın Salihli ilçesinde açmıştır. Bugün itibariyle 6 şubesiyle Salihli ilçesinin en saygın ve seçkin yerel market kuruluşu haline gelmiştir.

  Kurumsallaşma yolunda insanlarımızın güven duygusunu kaybetmeden, ticari hayatımızın saygınlığını koruyarak ekonomik fiyat ve kalite anlayışını siz değerli müşterilerimize sunabilmek en önemli varlık sebebimizdir.

  Manisa'da Online Alışveriş

  marul.com® üzerinden online market alışverişinizi bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Şubemize kadar gelmenize gerek kalmadan market siparişinizi internetten verebilirsiniz. Fiyat farkı olmadan cazip fiyatlı ürünlere kolay bir şekilde sahip olun.

  Siparişinizi verdiğiniz zaman onaylama için hemen telefon numaranız üzerinden sizinle iletişime geçiyoruz ve sizin için siparişinizi hazır hale getirmeye başlıyoruz. Minimum tutarın üzerinde yaptığınız siparişlerinizde ücretsiz servis imkânı sağlıyoruz, aynı gün içinde siparişinizi adresinize teslim ediyoruz.

  Dilerseniz sistem üzerinde Marketten Teslim Al seçeneğini seçerek önceden hazırlanmış siparişinizi market şubemizden teslim alabilirsiniz.

  Kaliteli ve Cazip Fiyatlı Ürünler

  Market ihtiyaçlarınızın tümünü Girginler Market’te bulabilirsiniz. Yüzlerce kategoride binlerce ürün yelpazesine sahip olan Girginler Market’ten alacağınız ürünlerin hepsi kaliteli ve ekonomiktir.

  Siz siparişinizi verdiğinizde market elemanlarımız kaliteli ürünleri özenle hazırlar ve marketimizin servis elemanları evinize kadar getirir.

  Marketimizden alabileceğiniz ürünlere marul.com® üzerinden aynı kalite ve fiyatla ulaşabilirsiniz.

  Online Market Artık Kapınızda

  Siz siparişinizi verin biz adresinize kadar getirelim. Siz de kapıda ödeme seçeneğiyle güvenli alışverişin tadını çıkarın. Kredi kartı veya nakit olarak kapınızda ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Yorulmadan, ağır torbaları taşımak zorunda kalmadan ihtiyaçlarınızı temin etmek işte bu kadar kolay.


  Keyifli alışverişler dileriz.

  Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

  Manisa -

  Salihli

  Service Area

  zafer mahallesi mitatpaşa mahallesi kocaçeşme mahallesi eski cami mahallesi gaziler mahallesi namık kemal mahallesi şehitler mahallesi beşeylül mahallesi sağlık mahallesi kurtuluş mahallesi güneş mahallesi gümüş mahallesi keli mahallesi atatürk mahallesi özyurt mahallesi

  Working Hours

  09:00 - 21:00

  Min Order Total Amount

  75.00
  Manisa -
  Salihli