CLOSE
(0) item(s)
You have no items in your shopping cart.
ALL CATEGORIES
  FILTERS
  Search

  Gülcü Süpermarket Kimdir?

  Tokat’ın Niksar ilçesinde bulunan Gülcü Süpermarket yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı kendisine ilke edinmiştir.

  Kaliteden ödün vermeden hesaplı alışverişin adresi olan marketimiz sizlerin istek ve taleplerini her zaman dikkate almış ve daha iyi hizmetler sunmaya çalışmıştır.

  tokat niksar gülcü süpermarket

  Tokat'da Online Süpermarketiniz

  marul.com® ile Tokat’da online süpermarket alışverişi artık hiç olmadığı kadar kolay! Marketimizden alabileceğiniz tüm ürünleri kaliteden ödün vermeden kapınıza kadar getiriyoruz ve siz hiçbir hizmet bedeli ödemeden market alışverişinizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

  Market alışverişi için ister şubemize gelebilirsiniz isterseniz de sipariş verirsiniz. Siz siparişinizi verdiğinizde onay için sizinle iletişime geçeriz ve siparişlerinizi hazırlamaya başlarız. Sonrasında da adresinize gün içinde teslimat yaparız.

  Sipariş verirken marketten al seçeneğini işaretlerseniz siz gelmeden önce alacaklarınızı hazırlamış oluruz ve marketimizden gün içinde alabilirsiniz.

  Marketiniz Kapınıza Gelsin

  Her sektörün sanal dünyada kendine yer bulduğu günümüzde, biz de Gülcü Süpermarket olarak, market ve ya süpermarkete gitmeye gerek kalmadan, Niksar ilçesinin belirli bölümlerinde süpermarket alışverişinizi daha kolay ve cazip hale getirmeyi amaçlıyoruz.

  Şuan itibariyle sadece Niksar merkez mahallelerinde hizmet verebilmekteyiz. Ürün gönderimleri süpermarketimizin servis elemanları tarafından yapıldığı için kargoyla sipariş gönderimi yapamıyoruz.

  Ekonomik ve kaliteli ürünlere ulaşmak için marul.com® üzerinden sipariş vermeniz yeterli. Siz sadece siparişinizi verin, biz kapınıza kadar getirelim.


  Keyifli alışverişler dileriz.

  Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

  Tokat -

  Niksar

  Service Area

  50.yıl mahallesi bahçelievler mahallesi ayvaz mahallesi melikgazi mahallesi i̇smetpaşa mahallesi yeşilyurt mahallesi fatih mahallesi bengiler mahallesi şafak mahallesi yeşilçam mahallesi eskidir mahallesi akpınar mahallesi kılıçarslan mahallesi

  Working Hours

  09:00 - 21:00

  Min Order Total Amount

  75.00
  Tokat -
  Niksar