CLOSE
(0) item(s)
You have no items in your shopping cart.
ALL CATEGORIES
  FILTERS
  Search

  Halk Pazarı Kimdir?

  Market sektöründe kazandığımız tecrübe ile, siz değerli Ereğli halkına "Halkın Pazarı" olarak en kaliteli ürünleri en hesaplı fiyatlardan sunmayı amaçlıyoruz. Şuan Ereğli merkezdeki ana şubemiz ile tüm markez mahallelerine hizmet verebiliyoruz.

  Güleryüzlü hizmet ile süpermarket alışverişini rutin bir iş olmaktan çıkarıp keyifli bir aktiviteye dönüştürmek en büyük hedefimiz. Herkes ekonomik ve kaliteli ürünlere ulaşsın diye şehrimizin her noktasında şubeler açmayı planlıyoruz.

  Ereğli Online Market Alışverişi

  İnternetten sipariş vermenin artık çok kolaylaştığı çağımızda, biz de Halk Pazarı olarak siz değerli Ereğli halkına online market siparişi ile kolay ve pratik alışveriş sunuyoruz. Siz de marul.com® platformundaki online market şubemizden raf fiyatına bir tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

  Verdiğiniz sipariş gün içinde hemen kapınıza kadar getirilir. Marketimiz üzerinden siparişiniz oluştuğu anda market çalışanlarımız ile sizleri sipariş teyidi için arıyoruz. Onay sonrası siparişinizi özenle hazırlıyor, ücretsiz servis hizmeti ile kapınıza kadar getiriyoruz. Kapıda nakit veya kredi kartıyla pratik bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Dilerseniz "marketten teslim al" seçeneğini seçerek hazır hale getirilmiş siparişinizi market şubemizden de teslim alabilirsiniz, de şubemizde gerçekleştirebilirsiniz.

  Binlerce Ürün, Cazip Fiyatlar

  Binlerce ürün ve yüzlerce kategorideki geniş ürün yelpazesi seçeneği ile sizler de Ereğli'de markete gitmeden market hizmetini ayağınıza getirin, alışveriş keyfe dönüşsün. Hemen acıkuyu, alhan, bulgurluk, kargacı, kazancı ve sümer mahalleleri gibi tüm Ereğli merkez mahallelerinde online siparişinizi Halk Pazarı marketimizden oluşturabilirsiniz


  Keyifli alışverişler dileriz

  Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

  Konya -

  Ereğli

  Service Area

  acıkuyu mahallesi alhan mahallesi bulgurluk mahallesi kargacı mahallesi kazancı mahallesi sümer mahallesi türbe mahallesi yeniköy mahallesi hıdırlı mahallesi gaybi mahallesi

  Working Hours

  09:00 - 21:00

  Min Order Total Amount

  75.00
  Konya -
  Ereğli