CLOSE
(0) item(s)
You have no items in your shopping cart.
ALL CATEGORIES
  FILTERS
  Search

  Eğitimlerimiz

  Hizmet kalitesinin arttırılması ve uygulamalarının sürdürebilirliğinin sağlanması amacıyla, ürün ile ilgili süreçleri mağaza personeline belirli periyotlarda eğitim verilmesi, 


  Personel Hijyeni

  Periyodik olarak sağlık kontrolleri yaptırılan Personelin kişisel temizlik ve dezenfeksiyon uygulama ve denetlemeyi sağlamak. 


  Mağaza Kullanım Alanları ve Ekipman Hijyeni

  Mağazalarda kullanılan her türlü ekipman ve sarf malzemeleri, gıda ile temas edebilen madde ve malzemeler tebliğine uygundur. Mağaza ve Ekipman temizlik planları ve talimatlarına uygun olarak gerçekleştirilmekte ve kayıtları tutulmaktadır. Dış Kurum Denetimlerinde el ve ekipmanlardan hijyen kontrolleri yapılarak, temizlik ve dezenfeksiyon etkinlikleri takip edilmektedir. 


  Son Kullanma Tarihi Kontrolleri

  Mağazalarda satışa sunulan ürünlerin raf ve depolarda, düzenli olarak son kullanım tarihi kontrolleri yapılmaktadır. 


  Mağaza Denetimlerimiz

  Mavi boncuk hipermarketleri hizmet ve ürün anlamdan kusursuz uygulamak amacıyla mağaza denetimlerini belirli periyodlarda gerçekleştirmektedir.

  Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

  İstanbul -

  Pendik

  Service Area

  Ahmet Yesevi Bahçelievler Ballıca Batı Mah Çamçeşme Çamlık Çınardere Doğu Dumlupınar Emirli Ertuğrulgazi Esenler Esenyalı Fatih Fezvziçakmak Göçbeyli Güllübağlar Güzelyalı Harmandere Kavakpınar Kaynarca Kurna Kurtdoğmuş Kurtköy Orhangazi Orta Mah Ramazanoğlu Sanayi Mah Sapanbağları Süllümtepe Şeyhli Velibaba Yayalar Yeni Mah Yenişehir Yeşilbağlar

  Working Hours

  10:00-21:45

  Min Order Total Amount

  75.00
  İstanbul -
  Pendik

  İstanbul -

  Tuzla

  Service Area

  Aydinli Mah Toki Konutlari Yayla Mah Cami Mah Icmeler Mah

  Working Hours

  10:30 - 21:30

  Min Order Total Amount

  100.00
  İstanbul -
  Tuzla