FILTERS
Search

Şahmar Marketler Zinciri Kimdir?

Şahmar Marketler Zinciri olarak yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ve müşterilerimize hesaplı ve kaliteli ürünler sunmayı kendimize ilke edindik. Kaliteden ödün vermeden hesaplı alışverişin adresi olan marketimiz sizlerin istek ve taleplerini her zaman dikkate almış ve daha iyi hizmetler sunmaya çalışmıştır.


şahmar market

İstabul'da Online Hipermarketiniz

Şahmar Marketler Zinciri olarak hizmette sınır tanımıyoruz ve marul.com® üzerinden online market siparişi almaya başlıyoruz. Marketimizden alabileceğiniz tüm ürünleri kapınıza kadar getiriyoruz ve siz tarafımıza hiçbir hizmet bedeli ödemeden market alışverişinizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Dilerseniz aylık alışveriş listesi oluşturabilir ve tek tıkla her ay bütün ihtiyaçlarınızı internetten temin edebilirsiniz.

Market alışverişi için sipariş vermeniz yeterli. Siz siparişinizi verdiğinizde onay için marketimiz sizinle iletişime geçer ve siparişleriniz özenle hazırlanmaya başlanır. Sonrasında ise adresinize gün içinde teslimat yaparız.

Güvenli Alışverişin Adresi

İnternetten güvenilir alışveriş yapmak artık bir ihtiyaç haline gelmeye başladı. Biz de sizlere marul.com® üzerinden güvenli alışveriş fırsatı sunuyoruz. Kaliteli ve hesaplı ürünlerimiz raf fiyatına artık kapınızda. Y apmanız gereken tek şey aşağıda bulunan Alışverişe Başla butonuna tıklayıp ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize atmak.

Yalnızca kapıda ödeme seçeneklerini kullanan marul.com üzerinden güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Online Marketiniz Kapınızda

Siz online sipariş oluşturduğunuzda biz sizler için özenle ürün seçimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Taze ve kaliteli ürünlerimizi gün içinde hazırlayıp evinize gönderiyoruz.

Teslimat marketimizin servis elemanları tarafından gerçekleştiriliyor olup sizden herhangi bir hizmet bedeli istemiyoruz. Amacımız sizlerin kaliteli ve hesaplı ürünlerimize daha kolay ulaşmanızı sağlamak.

Dilerseniz sipariş verirken Marketten Teslim Al seçeneğini işaretleyip siparişiniz hazır olduğunda ürünlerinizi marketimizden de alabilirsiniz.


Keyifli alışverişler dileriz.

Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

istanbul Avrupa -

Eyüp (Çırçır Mah)

Service Area

YEŞİLPINAR KARADOLAP ÇIRÇIR AKŞEMSETTİN

Working Hours

09:30 - 20:00

Min Order Total Amount

75.00
istanbul Avrupa -
Eyüp (Çırçır Mah)

istanbul Avrupa -

Sultangazi

Service Area

ESENTEPE ZÜBEYDEHANIM YUNUSEMRE 75.YIL 50.YIL UĞUR MUMCU

Working Hours

09:30 - 20:00

Min Order Total Amount

75.00
istanbul Avrupa -
Sultangazi

istanbul Avrupa -

Gaziosmanpaşa

Service Area

KAZIM KARABEKİR MEVLANA YENİMAHALLE FEVZİ ÇAKMAK

Working Hours

09:30 - 20:00

Min Order Total Amount

75.00
istanbul Avrupa -
Gaziosmanpaşa