CLOSE
(0) item(s)
You have no items in your shopping cart.
ALL CATEGORIES
  FILTERS
  Search

  Şanmar Market Kimdir?

  Şanmar Market yerli bir perakende markası olarak, organize ve modern anlayışla, üretici ve müşterilere kaliteli hizmet vermek için 2000 yılında TAŞDÖNDEREN ailesi tarafından kuruldu. Zaman içinde gelişime açık yenilikçi yaklaşımıyla nitelikli insan, yeni teknoloji, yönetim stratejileri ve planlı büyük hedefler ile çalıştı.

  Merkezi Şanlıurfa’da bulunan ŞANMAR, yerli bir perakende markası olarak, organize ve modern bir anlayışla, üretici ve müşterilere kaliteli hizmet vermek amacıyla, kurulmuştur. %100 yerli sermayesiyle, bugün 18 mağazaya sahip olan ve sürekli mağaza sayısını çoğaltmayı planlayan Şanmar Market hizmet vermeye devam ediyor.

  Urfa Şanmar Market Toki Şubesi

  Şanlıurfa'da Online Süpermarket Alışverişi

  online market alışverişi

  Şanmar Market’de bulunan tüm ürünlere yorulmadan ulaşabilmek için marul.com® üzerinden online market siparişi verebilirsiniz. İhtiyaçlarınızın tümüne hiçbir hizmet bedeli ödemeden online market alışverişi ile sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan Alışverişe Başla butonuna tıklamak. Sonrasında ise hemen siparişinizi verebilirsiniz.

  Dilerseniz aylık alışveriş listesi oluşturup hiç yorulmadan bütün ihtiyaçlarınızı her ay internetten market alışverişi ile aynı kalite ve fiyattan temin edebilirsiniz.

  Keyifli alışverişler dileriz.

  Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

  Şanlıurfa -

  Merkez

  Service Area

  esentepe mah eyyubiye mahallesi osmanlı mah yeni mahalle hamidiye mah selçuklu mahallesi yavuzselim mahallesi sancaktar mahallesi çankaya mahallesi akşemsettin mahallesi hasan çelebi mahallesi fırat mahallesi bahçelievler mahallesi ayvanat mahallesi bağlar mahallesi kale mahallesi akbayir mahallesi̇ güllübağ mahallesi̇ karşiyaka mahallesi̇ şenevler mahallesi̇ akpinar mahallesi̇

  Working Hours

  11:00 - 20:00

  Min Order Total Amount

  100.00
  Şanlıurfa -
  Merkez