CLOSE
(0) item(s)
You have no items in your shopping cart.
ALL CATEGORIES
  FILTERS
  Search

  Sayar AVM Kimdir?

  2003 yılında kurulan ilk Sayar Alışveriş Merkezi 29.000 çeşit kapasitesiyle halkın hizmetine sunulmuştur. Zamanla sizlere daha yakın olabilmek adına şube sayımızı 12’ye çıkarttık.

  Geçtiğimiz 15 yıl içerisinde istikrarlı büyümesine devam eden Sayar Alışveriş Merkezleri; Uşak ve Kütahya Simav’da açmış olduğu alışveriş merkezlerinde kalite ve ucuzluğun adresi olmayı başarmıştır. Sayar Alışveriş Merkezleri siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini hep ön planda tutarak mağazalarımızdaki ürün çeşitliliğini sürekli artırmış ve müşterilerimize daha iyi hizmetler sunmaya çalışmıştır.

  Sizlere hesaplı ve kaliteli ürünlerimizle hizmet vermeyi kendimize bir borç edindik ve siz değerli müşterilerimizin ürünlerimize daha rahat ulaşabilmesi adına artık marul.com® üzerinden de sipariş almaktayız.

  uşak sayar avm izmir şubesi

  Uşak Online Alışveriş Merkeziniz

  usak/kutahya online market alışverişi


  Online market siparişinizi verdikten sonra tarafımız sizinle irtibata geçecektir. Onay sonrasında ise siparişiniz özenle hazırlanacaktır. Aynı gün içerisinde servis elemanlarımız tarafından evinize kadar getirilecektir.

  İhtiyacınız olan ürünlere ulaşmak işte bu kadar kolay. Siz siparişinizi verin biz hazırlayıp evinize getirelim. Kapıda ödeme seçeneğiyle ister nakit ister kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirdiğinizde yorulmadan alışverişinizi tamamlamış olacaksınız.

  Kaliteli Alışverişin Adresi

  Yüzlerce kategoride binlerce ürün yelpazesine sahip olan Sayar AVM’den her türlü market ihtiyacınızı temin edebilirsiniz. Bunun için ister şubemize uğrayabilir isterseniz de marul.com® üzerinden servis bölgelerimizdeki adresinize sipariş verebilirsiniz.

  Dilerseniz aylık alışveriş listesi oluşturabilir ve sadece tek tıkla aylık alışverişinizi yapabilirsiniz. Yorulmadan, torbaları taşıma derdi olmadan bütün ihtiyacınız Sayar AVM tarafından evinize gönderilir.  keyifli ve hesaplı alışveriş

  Siparişlerinizi Adresinize Getirelim

  keyifli ve hesaplı alışveriş

  Siparişiniz hazırlandıktan sonra kurye tarafından aynı gün içinde evinize teslim edilecektir. Teslimatlar herhangi bir kargo firması tarafından değil bizzat Sayar AVM’nin bünyesinde çalışan servis elemanlarımız tarafından yapılacaktır.

  Servisimiz tamamen ücretsiz olmakla birlikte ürünlerimize raf fiyatıyla aynı olacak şekilde ulaşabileceksiniz.

  Dilerseniz de sistem üzerinden marketten teslim al seçeneğini işaretleyerek siparişleriniz hazırlandıktan sonra şubemizden teslim alabilirsiniz.
  Keyifli alışverişler dileriz.

  Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

  Uşak -

  Merkez

  Service Area

  ünalan mahallesi kurtuluş mahallesi durak mahallesi sarayaltı mahallesi mehmet akif ersoy mahallesi özdemir mahallesi i̇slice mahallesi köme mahallesi işık mahallesi kemalöz mahallesi dikilitaş mahallesi aybey mahallesi cumhuriyet mahallesi

  Working Hours

  09:00 - 21:00

  Min Order Total Amount

  75.00
  Uşak -
  Merkez