CLOSE
(0) item(s)
You have no items in your shopping cart.
ALL CATEGORIES
  FILTERS
  Search

  Sultan Marketleri Kimdir?

  1984’den bu yana müşterilerine hizmet veren Sultan Marketler; Kütahya’nın incisi ve süpermarketçiliğin öncülerindendir. Kütahya’da süpermarketçilik alanında bütün yeniliklere liderlik etmiştir.

  Sultan Marketler olarak müşteri memnuniyetini ilke edindik ve en düşük fiyatlarla en kaliteli ürünleri sizlere ulaştırmayı kendimize hedef bildik. Müşterilerimizin rahatça alışveriş yapabilmeleri için gerekli olan mağaza atmosferini sağlayıp, şubelerimizi sizler için en ulaşılabilir noktalara açtık.

  kutahya sultan market şubesi

  Kütahya Online Market Alışverişi

  kutahya online market alışverişi

  Teknoloji çağının günümüzdeki önemine binaen Kütahya’da yine bir ilke imza atıp müşterilerimize marul.com® üzerinden online market alışverişi yapma imkanı tanıyoruz. Artık şubelerimize gelmeye gerek duymadan kaliteli ve hesaplı ürünlerimize tek tıkla ulaşabilirsiniz.

  Siparişinizi verdiğiniz zaman onay için sizinle irtibata geçilecek ve siparişiniz özenle hazırlanmaya başlanacaktır. Aynı gün çalışanlarımız tarafından evinize kadar getirilecektir. Siz keyfinize bakın. Sultan Marketleri olarak sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyarız.

  Kaliteli Alışverişin Adresi

  Ucuz meyve / sebzeyi ve et ürünlerini internetten almak zor bir karardır. Manav ürünlerimiz her zaman tazedir. Et ürünlerimiz ise kendi çiftliğimizde ve Kütahya çevre köylerinde yetiştirilen danalardan elde edilmektedir.

  Siz online sipariş oluşturduğunuzda biz sizler için özenle ürün seçimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Taze ve kaliteli ürünlerimizi hazırlayıp evinize gönderiyoruz.

  keyifli ve hesaplı alışveriş

  Siparişleriniz Kapınıza Gelsin

  keyifli ve hesaplı alışveriş

  Hizmet verdiğimiz bölgelerde iseniz marul.com® üzerinden online market siparişi oluşturabilirsiniz. Hiç yorulmadan siparişlerinizin gün içinde kapınıza gelmesini beklersiniz. Ödemeyi kapıda kredi kartı ya da nakit ödeme seçeneklerinden biriyle yapabilirsiniz.

  Fark ödemeden online siparişlerinize kavuşmak artık çok kolay. Teslimat marketimizin kendi servis elemanları tarafından yapılmakta olup verdiğimiz bu hizmet karşılığında ek ücret talep etmemekteyiz.

  Dilerseniz marketten teslim al seçeneğini işaretleyerek sizler için hazırladığımız siparişlerinizi marketimizden alabilirsiniz.
  Keyifli alışverişler dileriz.

  Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

  Kütahya -

  Merkez

  Service Area

  servi mahallesi alipaşa mahallesi meydan mahallesi pirler mahallesi yıldırım beyazıt mahallesi saray mahallesi maruf mahallesi vefa mahallesi ok meydanı mahallesi bahçelievler mahallesi mehmet akif ersoy mahallesi fatih mahallesi i̇stiklal mahallesi gaybiefendi mahallesi 30 ağustos mahallesi yunusemre mahallesi fuatpaşa mahallesi

  Working Hours

  09:00 - 21:00

  Min Order Total Amount

  75.00
  Kütahya -
  Merkez