FILTERS
Search

Ünler Market Kimdir?

Amasya'da bulunan marketimiz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. 7000 ürün çeşidiyle müşterilerine hizmet veren Ünler Market'in ürünlerine ulaşmak çok kolay. Derslerden vakit bulamayan öğrencilere, işten zaman ayıramayan çalışanlara, haftasonunu market alışverişine ayırmak istemeyenlere ve ya sadece pratik market alışverişini tercih edenlere daha iyi hizmet sunabilmek için marketimiz artık online market alışverişi platformu olan marul.cok ile evlere ücretsiz teslimat yapmaktadır.

ünler market logo

Amasya Online Market Alışverişi

Amasya Online Market Alışverişi

İşten ya da okuldan yorgun geldiğinizde market alışverişi sizi daha da yoracaktır. Ünler Market ile artık yorulmadan istediğiniz market alışverişini evinizden yapabilirsiniz. Ağır torbaları taşıma, uzun kasa kuyrukları bekleme ve otoparkda yer bulamama gibi sorunlardan sizi kurtarıyoruz. marul.com® ile Ünler Market ürünlerini kapınıza getiriyoruz.

Siz siparişinizi verdiğinizde ürünler market elemanlarımız tarafından özenle hazırlanır ve servis elemanlarımız tarafından teslimata çıkarılır. Siz evinizde çayınızı yudumlarken market alışverişinizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Keyifli alışverişler dileriz.

Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

Amasya -

Merkez

Service Area

tüm mahalleler

Working Hours

09:00 - 20:00

Min Order Total Amount

75.00
Amasya -
Merkez