(0) item(s)
You have no items in your shopping cart.
FILTERS
Search

Vip Group Market Kimdir?

Çayırova'da yıllardır hizmet vermekte olan Vip Group Market ucuz ve kaliteli ürünleriyle Çayırova'nın 1 numaralı marketi olmuştur.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan marketimiz kendini daima geliştirmiş ve geliştirmeye devam edecektir.

Çayırova'da Online Marketiniz

Çeşitli ürün yelpazemizden kaliteli ve hesaplı ürünlerimize ulaşmak için şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorulmadan market ihtiyaçlarınızı temin etmek istiyorsanız marul.com® üzerinden online market siparişi verirseniz marketimiz siparişinizi kapınıza kadar getirecektir. Aşağıda bulunan Alışverişe Başla butonuna tıklayarak online market alışverişine başlayabilirsiniz.

Online alışverişin kolaylığını Vip Group Market ile yaşarken hiçbir servis ücreti ödemeniz gerekmez. Teslimat aynı gün içinde marketimizin elemanları tarafından gerçekleştirilir.

Cazip Fiyata Kaliteli Taze Ürünler

Siz siparişinizi verdiğinizde marketimiz sizinle iletişime geçecek ve onayın ardından siparişleriniz market çalışanlarımız tarafından özenle hazırlanmaya başlanacaktır. En taze manav ürünleri ve kaliteli ürünlerimiz aynı gün içinde adresinize teslim edilecektir.

Marketiniz Kapınıza Gelsin

Kapıda ödeme seçenekleriyle güvenli bir şekilde market alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz aylık alışveriş listesi oluşturup ağır torbalar taşımadan, yorulmadan bütün ihtiyaçlarınıza tek tıkla ulaşabilirsiniz. Raf fiyatından alacağınız ürünleri teslim ederken sizlerden hiçbir servis ücreti talep etmiyoruz.


Keyifli alışverişler dileriz.

Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

Kocaeli -

Çayırova

Service Area

özgürlük mahallesi i̇nönü mahallesi atatürk mahallesi akse mahallesi emek mahallesi yeni mahallesi çayırova mahallesi şekerpınar mahallesi cumhuriyet mahallesi

Working Hours

09:00 - 21:00

Min Order Total Amount

200.00
Kocaeli -
Çayırova

istanbul Anadolu -

Tuzla (Merkez)

Service Area

şifa mahallesi

Working Hours

09:30 - 20:00

Min Order Total Amount

200.00
istanbul Anadolu -
Tuzla (Merkez)