CLOSE
(0) item(s)
You have no items in your shopping cart.
ALL CATEGORIES
  FILTERS
  Search

  Zambak Market Kimdir?

  Isparta'da yıllardır halka hizmet vermekte olan Zambak Market müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş ve daha iyi hizmet verebilmek için kendisini sürekli geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

  Sizlerin market alışverişlerinizi hem ekonomik hem de kolay hale getirmek en büyük hedefimizdir.

  ısparta zambak market

  Isparta'da Online Alışveriş

  ısparta online

  marul.com® üzerinden online market alışverişinizi bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Şubemize kadar gelmenize gerek kalmadan market siparişinizi internetten verebilirsiniz. Fiyat farkı olmadan cazip fiyatlı ürünlere kolay bir şekilde sahip olun.

  Siparişinizi verdiğiniz zaman onaylama için hemen telefon numaranız üzerinden sizinle iletişime geçiyoruz ve sizin için siparişinizi hazır hale getirmeye başlıyoruz. Minimum tutarın üzerinde yaptığınız siparişlerinizde ücretsiz servis imkânı sağlıyoruz, aynı gün içinde siparişinizi adresinize teslim ediyoruz.

  Dilerseniz sistem üzerinde Marketten Teslim Al seçeneğini seçerek önceden hazırlanmış siparişinizi market şubemizden teslim alabilirsiniz.

  Marketiniz Evinize Gelsin

  Adresiniz servis bölgelerimizde ise marul.com® üzerinden vereceğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde servis elemanlarımız tarafından adresinize teslim edilir. Teslimat marketimizin kendi servis elemanları tarafından hiçbir servis ücreti olmadan gerçekleştirilir.

  Siz sadece internetten sipariş verin, biz ücret farkı olmadan adresinize getirelim. Ödemeyi kapıda ister nakit isterseniz kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

  ısparta teslimat

  Payment Methods

  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery

  Isparta -

  Merkez

  Service Area

  anadolu mahallesi modern evler mahallesi sanayi mahallesi fatih mahallesi bahçelievler mahallesi yedişehitler mahallesi davraz mahallesi zafer mahallesi muzaffer türkeş mahallesi

  Working Hours

  09:00 - 21:00

  Min Order Total Amount

  75.00
  Isparta -
  Merkez