CLOSE
(0) item(s)
You have no items in your shopping cart.
ALL CATEGORIES
  FILTERS
  Search

  AZDA Marketleri

  Arnavut Biber

  300,00 ₺ (Kg)

  Domates Lüx Beff

  300,00 ₺ (Kg)

  Domates Petemek

  300,00 ₺ (Kg)

  Domates Salkım

  300,00 ₺ (Kg)

  Ace Ultra Köpük Çiçek Kokulu 700 ml

  300,00 ₺ (Unit)

  Ace Ultra Köpük Ferahlık Etkisi 700 ml

  300,00 ₺ (Unit)

  Acord Temizlik Teli

  300,00 ₺ (Unit)

  Airwick Pure Fm 3 Lü Yedek Mega Bahar

  300,00 ₺ (Unit)

  Bahçıvan Dilimli Light Kaşar Peyniri 225 gr

  300,00 ₺ (Unit)

  Balparmak Süzme Yayla Ova 225 gr

  300,00 ₺ (Unit)

  Balparmak Yayla Ova 460 gr

  300,00 ₺ (Unit)

  BALPARMAK YAYLA VE OVA BALI 850 GR

  300,00 ₺ (Unit)

  Amoy Soya Sosu 150 ml

  300,00 ₺ (Unit)

  Aysan 500 Gr Karışık Turşu

  300,00 ₺ (Unit)

  Aysan Acı Biber Turşu 2 kg

  300,00 ₺ (Unit)

  Aysan Biberiye 150 Gr

  300,00 ₺ (Unit)

  Azda Marketleri Kimdir?

  Azda Group bir aile şirketi olarak ticari geçmişi 1988 yılına dayanmaktadır. Zincir marketlerin temelini Azda 2006 yılında Hisarönü beldesinde atmıştır. Daima müşterilerini ve çalışanlarını dinleyerek mağaza sayısını 13 şubeye ulaştırmıştır. Azda Group istikrarlı yükselişiyle bölgesinin lider perakendecisi haline gelmiştir.

  Geçmişini unutmayarak geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir. Rotasını belirlediği hedeflerinden ayırmadan, çalışanlarıyla ekip ruhu içinde yol almaktadır. Olumsuzluklara yer vermeden olumlu ve yenilikçi bakış açısıyla hareket eder. Ulusal güç olmaya emin adımlarla ilerlemektedir. Piyasalardan etkilenen değil piyasaları etkileyen şirket olma kararlılığında büyümektedir.

  VİZYONUMUZ: Varlığımızın sebebi olan müşterilerimize koşulsuz ve kusursuz hizmet etmek. İlkelerimizden ödün vermeden yerelden ulusala geçmek. Zamanın getirdiği gelişmeleri takip ederek yapımızı modernize etmek. Yerel mantıklı hareket etmek fakat ulusal düşünmek. Ortak paydada, ürünlerimizdeki ucuzluk ve kalite garantisini müşterilerimizle buluşturmak. Nitelikli ve mutlu çalışanlarımızla müşterilerimize kusursuz hizmet etmek.

  MİSYONUMUZ: Modern çağın getirilerini özümseyerek kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmek. İnsani değerleri ön plana çıkarak müşterilerimizde empati kurmak, kusursuz hizmet etmek. Süpermarket olarak bölgesinin lideri olmak, Yerel bir market olarak müşterilerinin ve tedarikçilerinin memnuniyetini ön planda tutmak. Oluşumunda yöresel ve geleneksel değerleri barındırmak. Nebioğlu Group bünyesinde Azda Market olarak varlığını devam ettirmek

  İstanbul’daki Online Marketiniz

  Azda Marketleri şuan İstanbul-Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Muğla-Fethiye ilçelerindeki şubeleri ile size en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

  Artık ürünlerimize ek ücret ödemeden online olarak da ulaşabilir, marul.com® üzerinden sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi verdiğiniz zaman onaylama için sizinle iletişime geçiyoruz ve siparişinizi hazırlamaya başlıyoruz.

  Şubelerimize servis bölgelerinden vereceğiniz siparişler, aynı gün içerisinde çalışanlarımız tarafından özenle hazırlanır, en kısa sürede adresinize ücretsiz teslim edilir. Teslimat kargo firmaları ile değil servis elemanlarımız tarafından gerçekleştirilir ve şahsınızdan hiçbir servis ücreti talep edilmez.

  NOT: Marketlerimiz kurye sistemi ile çalışmaktadır. Telefon uygulamasından veya bilgisayardan verilen her türlü (gıda, meyve-sebze, et-kasap, temizlik, kişisel bakım, bebek ürünleri vs..) sipariş markette hazırlanarak aynı gün içerisinde market arabası ile kapıda ödeme seçeneği ile adrese ücretsiz teslim edilmektedir. Kargo ile gönderme seçeneğimiz yoktur. Bu sebeple alışverişe başlamadan önce marul.com ana sayfasından İl, İlçe ve Marketinizi seçtikten sonra alışverişe başlamalısınız. Sadece adresinizin bulunduğu bölgedeki marketler sizlere hizmet sunmaktadırlar. İl dışından seçtiğiniz bir market kargolama seçeneği ile hizmet vermemektedir.

  Aktif olan marketlerimizdeki yetkililer sipariş verildikten sonra müşteriyi hemen arayarak siparişi teyit etmektedirler. Bu sebeple market yetkilileri müşteriyi aramadan siparişi onaylamazlar.

  PAYMENT METHODS
  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery
  Service Hours
  • 09:30 - 20:00
  Service Areas
  • Tum Mahalleler
  Minimum Order Amount
  • 75.00 is minimum order total for shopping