CLOSE
(0) item(s)
You have no items in your shopping cart.
ALL CATEGORIES
  FILTERS
  Search

  Onur Hipermarketleri

  Arnavut Biber

  300,00 ₺ (Kg)

  Domates Lüx Beff

  300,00 ₺ (Kg)

  Domates Petemek

  300,00 ₺ (Kg)

  Domates Salkım

  300,00 ₺ (Kg)

  Bahçıvan Dilimli Light Kaşar Peyniri 225 gr

  300,00 ₺ (Unit)

  Balparmak Süzme Yayla Ova 225 gr

  300,00 ₺ (Unit)

  Balparmak Yayla Ova 460 gr

  300,00 ₺ (Unit)

  BALPARMAK YAYLA VE OVA BALI 850 GR

  300,00 ₺ (Unit)

  Amoy Soya Sosu 150 ml

  300,00 ₺ (Unit)

  Aysan 500 Gr Karışık Turşu

  300,00 ₺ (Unit)

  Aysan Acı Biber Turşu 2 kg

  300,00 ₺ (Unit)

  Aysan Biberiye 150 Gr

  300,00 ₺ (Unit)

  Ace Ultra Köpük Çiçek Kokulu 700 ml

  300,00 ₺ (Unit)

  Ace Ultra Köpük Ferahlık Etkisi 700 ml

  300,00 ₺ (Unit)

  Acord Temizlik Teli

  300,00 ₺ (Unit)

  Airwick Pure Fm 3 Lü Yedek Mega Bahar

  300,00 ₺ (Unit)

  Onur Hipermarketleri Kimdir?

  1988 yılında 150 m² ile ufak bir dükkan olarak hizmete başlayan Onur Hipermarketleri müşterisine, yatırımcısına, personeline ve tedarikçisine en iyi ve en güzel hizmeti sunma çabasıyla birlikte, bugün 35 mağaza 40.000 m² satış alanı, 1000’in üzerinde çalışanı ile inşaat, hayvancılık ve teknoloji alanlarında da faaliyetini sürdürmektedir. 30 yıllık köklü geçmişi ve sürdürebilirlik doğrultusunda tüketicisiyle gönül bağları bulunan Onur, sektöründe daima en iyi olmayı hedeflemiştir.

  Keyifli ve kaliteli alışverişi her zaman ilke edinen Onur Hipermarketleri farklılığını taze ürünleri, güler yüzlü personeli ve ürün çeşitliliği ile kozmetik, kırtasiye, züccaciye, elektronik, kitap ve tekstil gibi kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılayarak, çağdaş istikrarlı ekonomik vizyonu doğrultusunda koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

  Onur Hipermarketleri müşteri memnuniyeti odaklı, gerçekleştirmiş olduğu sosyal sorumluluk projeleri ile topluma ve çevreye duyarlılığını ispatlayan, güvenilir olduğu kadar yenilikçi ve verimli yapısı ile yaşam kalitesini ileriye taşımıştır. Sokak ve barınak hayvanlarının beslenmesi için belediyelerle işbirliği yaparak gerekli desteği vermektedir. Bunun yanında doğu illerimizde bazı okullarda ihtiyacı olan çocuklara kırtasiye, giyim yardımları yapmaktadır.

  Onur müşterilerine daima modern, güvenilir, hesaplı ve yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili riskleri belirler ,izler ve kontrol altında tutarak sürekli iyileşme sağlar. .

  Onur yönetim kurulu iklim değişikliği , çevre, insan hakları , iş sağlığı ve güvenliği , iş eğitimi ve toplumsal gelişim gibi konularda duyarlılık göstermektedir. Onur çevre politikasında çevre bilincinin geliştirilmesine ve çevrenin korunmasına gelecekte nesillerimize temiz bir çevre bırakılmasına yönelik çalışmalar yapmaktadır.

  Onur hipermarketleri bu güne kadar tüm yatırımlarını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştirerek sizlerin menfaatini koruyan bir iş anlayışı ile Türkiye’ye ve Türk halkına en iyi, en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiş ve kısa sürede perakendecilikte Türkiye’nin saygın şirketleri arasında yer almıştır.

  Her yıl tasarlanıp, her biri ince ve detaylı düşünülüp elenerek hayata geçirilen proje ve uygulamalarda; Mutlak memnuniyet, Değer yaratma, Etkinlik, Sürdürülebilirlik, Toplumsal fayda, vazgeçilmez birer kriter haline gelmiştir.

  2008 yılında kurulan 100.000 m2 büyükbaş besi çiftliğinde 1. Sınıf yerli besi hayvancılığı da yapılmaktadır. Onur Hipermarketleri bu et ürünleri ile temiz sağlıklı helal kesim et ürünleri sunarak müşterilerine daha taze ve sağlıklı ürünler sunmaktadır.

  Onur Hipermarketleri şirket içi eğitimler ile kişisel gelişimlerini desteklediği genç, dinamik, çalışkan ve içinde bulunduğu toplumun tüm değerlerine saygı duyan eğitimli 900 çalışanı ile sizlere hizmet etmekten ONUR duyar.

  İstanbul’daki Online Marketiniz

  Onur Hipermarketleri şuan Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt ve Bakırköy semtlerindeki şubeleri ile size en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir.

  Artık ürünlerimize ek ücret ödemeden online olarak da ulaşabilir, marul.com® üzerinden sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi verdiğiniz zaman onaylama için sizinle iletişime geçiyoruz ve siparişinizi hazırlamaya başlıyoruz.

  Şubelerimize servis bölgelerinden vereceğiniz siparişler, aynı gün içerisinde çalışanlarımız tarafından özenle hazırlanır, en kısa sürede adresinize ücretsiz teslim edilir. Teslimat kargo firmaları ile değil servis elemanlarımız tarafından gerçekleştirilir ve şahsınızdan hiçbir servis ücreti talep edilmez.

  PAYMENT METHODS
  • CREDIT CARD on Delivery
  • CASH on Delivery
  Service Hours
  • 09:00 - 20:00
  Service Areas
  • Tüm Mahalleler
  Minimum Order Amount
  • 75.00 is minimum order total for shopping